Nejlevnější Solární nabíječka Allpowers SP5V21W
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Solární nabíječka Allpowers SP5V21W

Nejlepší solární nabíječky 2020 | Vyber-si.cz nejlepší solární nabíječky z hodnocení, recenzí i testů

 

Přehledný žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL

Hledáte nejlepší solární nabíječky? Vyberte si jednoduše u nás. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého i zahraničního trhu.
S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené solární nabíječky podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat.

 

Jak vybrat solární nabíječku?

  1. Při výběru solární nabíječky se zaměřte v první řadě na její výkon. Ten přizpůsobte počtu a náročnosti nabíjených zařízení.
  2. Vydáváte-li se na delší dovolenou do přírody, dejte přednost solární nabíječce s integrovaným akumulátorem.
  3. Pro krátké výšlapy, při kterých budete potřebovat mít jistotu, že vám bude vaše elektronika vždy k dispozici, volte spíše samostatné solární nabíječky bez akumulátoru.

 

Nejlepší solární nabíječky – vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.

 

TOP solární nabíječky v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené solární nabíječky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Allpowers AP-SP-014-BLA Allpowers AP-SP-014-BLA 1 248 1 Více
2. Goal Zero Nomad 14 Plus Goal Zero Nomad 14 Plus 3 990 1,3 Více
3. Solární nabíječka Allpowers SP5V21W Solární nabíječka Allpowers SP5V21W 1 290 1 Více
4. DOCA Panel DSL-21 DOCA Panel DSL-21 1 714 1,1 Více
5. Goal Zero NOMAD 7 PLUS Goal Zero NOMAD 7 PLUS 2 871 1,8 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší solární nabíječky.

 

TOP solární nabíječky na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené solární nabíječky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Solárna nabíjačka Solar 50W/12V Solárna nabíjačka Solar 50W/12V 3 734 1 Viac
2. Topray solar TPS-102-15W 12V 15W Topray solar TPS-102-15W 12V 15W 2 832 1 Viac
3. POWERplus CAMEL USB 3W POWERplus CAMEL USB 3W 326 1,6 Viac
4. Solární nabíječka Allpowers XD- SP18V40W Solární nabíječka Allpowers XD- SP18V40W 2 857 0 Viac
5. Allpowers SP18V21W Allpowers SP18V21W 1 479 0 Viac

Výběr dalších zajímavých produktů k tématu Nejlepší solární nabíječky.

 

TOP solární nabíječky v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené solární nabíječky
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. PowerNeed ładowarka solarna (S3W1C) PowerNeed ładowarka solarna (S3W1C) 1 286 1
2. SUNEN Ładowarka słoneczna 5W (S5W1B) SUNEN Ładowarka słoneczna 5W (S5W1B) 1 897 1,2
3. Goal Zero Panel solarny Nomad 7 Plus ładowarka uniwersalna 7W, USB, 8-9V, 1,4A (11803) Goal Zero Panel solarny Nomad 7 Plus ładowarka uniwersalna 7W, USB, 8-9V, 1,4A (11803) 2 961 1

 

TOP solární nabíječky v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené solární nabíječky
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. LEITZ Ladegeraet Style USB Power Ladegeraet Style mit 3 USB Anschluessen in kompaktem schlanken Design (62070069) LEITZ Ladegeraet Style USB Power Ladegeraet Style mit 3 USB Anschluessen in kompaktem schlanken Design (62070069) 997
2. CSL - 10W Power Ladegerät kabellos Fast Wireless Charger - Induktionsladegerät mit Qi - intelligentes Laden - Ladegerät kompatibel mit Samsung S9 S8 S8 S7 iPhone 8 8 Plus iPhone X CSL - 10W Power Ladegerät kabellos Fast Wireless Charger - Induktionsladegerät mit Qi - intelligentes Laden - Ladegerät kompatibel mit Samsung S9 S8 S8 S7 iPhone 8 8 Plus iPhone X 422
3. 2 x Slabo Ladegerät für Samsung Galaxy A3 (2015) (2016) / A5 (2015) (2016) Micro USB Handy - SCHWARZ 2 x Slabo Ladegerät für Samsung Galaxy A3 (2015) (2016) / A5 (2015) (2016) Micro USB Handy - SCHWARZ 175

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Rady pro správný výběr

Kvalitní solární nabíječku ocení nejen dobrodruzi, ale také každý, kdo se čas od času vydá na dovolenou pod stan či do kempu a potřebuje univerzální zdroj, kterým by nabyl svoji elektroniku, například mobilní telefon, notebook či navigaci. Chcete-li strávit několik nerušených dní v přírodě bez nutnosti pravidelného navracení do civilizace za účelem nabytí vaší elektroniky, pořiďte si kvalitní solární nabíječku, která vám právě toto umožní.

 

Co si rozmyslet před tím, než se vydáte pro novou solární nabíječku?

Naprosto zásadním parametrem nabíječek všech typů je jejich výkon. V případě nabíječek, které získávají svojí energii ze slunce, je výkon závislý na množství energie, kterou je zařízení schopno ze slunečních paprsků dostat. Plánujete-li delší túru s batohem do přírody, jistě oceníte i menší hmotnost zařízení a s ní související nižší rozměry.

  • Před koupí solární nabíječky byste měli mít jasno v tom, jaký výkonem by mělo zařízení disponovat.
  •  Vyřešené byste měli mít také požadované rozměry a hmotnost.

 

S akumulátorem či bez něj?

I v případě solárních nabíječek se můžete setkat s několika různými modely, které jsou vhodné pro rozmanité způsoby použití. V závislosti na způsobu zpracování energie získané ze solárních článků existují dva typy solárních nabíječek. První obsahují kromě solárních článků i akumulátor, do něhož se získaná energie uloží a je použitelná později v případě horšího počasí. Nevýhodou tohoto typu nabíječek je pomalejší dobíjení, předností jsou však obvykle menší rozměry. Tyto adaptéry se hodí zejména pro dlouhodobé trávení času mimo civilizaci, kde po několik dní nemáte přístup k elektrické zásuvce. Naopak pro krátké výlety do přírody jsou vhodné spíše solární články určené pouze pro přímé nabíjení. Mezi jejich přednosti patří vysoká rychlost nabíjení elektronických zařízení, jsou ale větší a nedisponují možností uložit zbytek energie na později.

  • Solární nabíječky s akumulátorem se hodí zejména na treky, u kterých předpokládáte několikadenní absenci přístupu k elektrické energii
  • Samostatné solární nabíječky bez akumulátoru jsou naopak vhodné spíše na kratší výlety, při kterých budete preferovat vysokou rychlost dobití vašeho zařízení.

 

Potřebnému příkonu při nabíjení vašeho zařízení přizpůsobte výkon nabíječky

  • Výkon solární nabíječky je považován za jeden z jejích nejdůležitějších parametrů. Právě na něm závisí, kolik přístrojů nabíječkou dobijete, ale také například, zda se dostanete včas do bezpečí v krizové situaci. V některých případech mohou být následky nedostatku energie pro vaše elektronická zařízení fatální. Například vypadne-li vám navigace uprostřed černočerné tmy v neznámé krajině. Dimenzujte tedy svoji solární nabíječku na výkon, který je vždy o něco málo vyšší, než potřebujete pro svoji elektroniku. Nabíječky s minimálním výkonem do cca 3 W slouží obvykle jako záložní zdroj pro vaši baterii v mobilním telefonu. Uživíte z ní však spíše méně náročné typy mobilů. Pro nabití chytrých telefonů, GPS navigací, fotoaparátů či kamer, budete potřebovat výkon okolo 10 W. Chcete-li brát s sebou do přírody tablet či notebook, vybavte se solární nabíječkou s výkonem od cca 15 W do 25 W. V případech nejvýkonnějších solárních nabíječek však již musíte počítat s poměrně vysokými finančními náklady.
  • Pro nabíjení mobilních telefonů, GPS navigací a dalších zařízení se střední spotřebou, vám postačí výkon solární nabíječky okolo 10 W.
  • V případě notebooku či tabletu, musíte však počítat minimálně s dvojnásobným výkonem solární nabíječky.

 

Jaká je kapacita akumulátoru?

V případně nabíječek s integrovaným akumulátorem si před koupí zjistěte jeho kapacitu, která se udává v miliampérhodinách (mAh). U té samozřejmě platí, že čím vyšší kapacita, tím více energie budete schopni uchovat pro horší časy, ale také tím dražší bude pořizovaná nabíječka.

 

Nejlepší solární nabíječky 2020. Vybrali jste si?

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.