Nejlevnější Xiaomi Amazfit Bip
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Xiaomi Amazfit Bip

Nejlepší chytré hodinky 2020 | Vyber-si.cz nejlepší chytré hodinky z hodnocení, recenzí i testů

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL

Hledáte nejlepší chytré hodinky? Vyberte si jednoduše u nás. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého i zahraničního trhu.
S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené chytré hodinky podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat.

 

Jak vybrat chytré hodinky?

 1. Před koupí chytrých hodinek si ověřte jejich kompatibilitu s modelem telefonu, který již vlastníte.
 2. Ujasněte si jaké funkce od hodinek očekáváte a co jejich prostřednictvím budete chtít vyřizovat. 
 3. Moderní chytré hodinky umožňují prohlížení webových stránek, placení prostřednictvím NFC technologie či fotografování. 
 4. Před koupí si zjistěte kapacitu baterie a jestliže nechcete hodinky neustále dobíjet, volte model s energeticky méně náročnými funkcemi. 

 

Nejlepší chytré hodinky – vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.

 

TOP chytré hodinky v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené chytré hodinky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Xiaomi Amazfit Bip Xiaomi Amazfit Bip 1 358 1,4 Více
2. Xiaomi Amazfit GTS Xiaomi Amazfit GTS 2 625 1,4 Více
3. Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800 Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800 5 105 1,4 Více
4. Huawei Watch GT Huawei Watch GT 2 490 1,4 Více
5. Xiaomi Amazfit GTR 47mm Xiaomi Amazfit GTR 47mm 3 119 1,4 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší chytré hodinky.

 

TOP chytré hodinky na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené chytré hodinky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Xiaomi Amazfit GTS Xiaomi Amazfit GTS 2 618 1,4 Viac
2. Watchking WG08 Watchking WG08 1 701 1 Viac
3. Watchking X5 Watchking X5 4 005 1 Viac
4. Watchking Smart H8 Watchking Smart H8 1 492 1 Viac
5. Watchking SL08 Watchking SL08 1 571 1 Viac

Výběr dalších zajímavých produktů k tématu Nejlepší chytré hodinky.

 

TOP chytré hodinky v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené chytré hodinky
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. "XIAOMI SMART WATCH WEAR 3100 WATERPROOF SPORTS MI HEALTH DATA MONITOR VOICE CONTROL MIUI" "XIAOMI SMART WATCH WEAR 3100 WATERPROOF SPORTS MI HEALTH DATA MONITOR VOICE CONTROL MIUI" 4 425 0
2. "AMAZFIT T-REX OUTDOOR SMART WATCH 1.3 INCH AMOLED COLOR SCREEN 20 DAYS BATTERY LIFE 5 ATM WATERPROOF 14 SPORTS MODES 12 MILITARY CERTIFICATIONS DUAL "AMAZFIT T-REX OUTDOOR SMART WATCH 1.3 INCH AMOLED COLOR SCREEN 20 DAYS BATTERY LIFE 5 ATM WATERPROOF 14 SPORTS MODES 12 MILITARY CERTIFICATIONS DUAL 3 162 0
3. AliExpress Inteligentny zegarek sportowy mężczyźni kobiety tętno/monitorowanie ciśnienia krwi gps opaska AliExpress Inteligentny zegarek sportowy mężczyźni kobiety tętno/monitorowanie ciśnienia krwi gps opaska 2 674 0

 

TOP chytré hodinky v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené chytré hodinky
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Rady pro správný výběr

Nosíte na zápěstí kalkulačku, kalendář, krokoměr, kompas a celou řadu dalších funkcí v jednom zařízení nebo je vaše ruka stále okrášlena pouze klasickými hodinkami? Ať tak či tak kouzlu chytrých hodinek dříve či později neuniknete. Vsaďte na včasnou přípravu a pojďme si vysvětlit na základě čeho je vybírat.

 

Co musíte vědět, než se vydáte kupovat chytré hodinky?

Velice důležitou vlastností chytrých hodinek je možnost jejich propojení s mobilním telefonem. Aby to bylo možné musí být hodinky a telefon vzájemně kompatibilní. To je důležité zejména, chcete-li hodinky využívat i k zobrazení přijatých zpráv a příchozích hovorů. Mnohdy se totiž přihodí, že si zákazník koupí hodinky, které ho uchvátí množstvím nabízených funkcí, ale až doma zjistí, že si s jeho telefonem nerozumí. Mnoho chytrých hodinek je schopno zobrazovat notifikace i na příchozí e-maily či zprávy ze sociálních sítí. Některé umožňují tyto události spravovat rovnou z displeje hodinek. Například si dokážete přečíst zprávu nebo na ni dokonce i odpovědět, aniž byste svůj telefon museli vzít do ruky. 

 • Před koupí chytrých hodinek si ověřte, že jsou s vaším telefonem vzájemně kompatibilní.
 • Možnost komunikace telefonu s hodinkami je důležitá zejména v případě, kdy chcete události telefonu spravovat skrze hodinky.

 

Jaké další funkce moderní chytré hodinky nabízejí?

Kromě funkcí monitorujících zdravotní stav či předpovídajících počasí patří mezi základní možnosti chytrých hodinek i upozornění na příchozí hovor či SMS. Propracovanější a také dražší modely umožňují vyřízení hovoru či odepsání na zprávu. Aby bylo možné prostřednictvím hodinek telefonovat, je nutné, aby v sobě měly integrovaný mikrofon a reproduktor. Do špičkových modelů můžete dokonce vložit SIM kartu a telefon ze svého života vyřadit úplně.

Chytré hodinky s telefonem komunikují nejčastěji prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Abyste se díky nim mohli připojit k sociálním sítím či si prohlížet webové stránky je nutné, aby umožňovaly také připojení k síti Wi-fi. Pokud vaše banka podporuje technologii NFC, můžete s některými modely chytrých hodinek s jejím využitím i zaplatit za svoje nákupy. Moderní chytré hodinky v sobě mohou mít integrovaný i fotoaparát. Kvalita jeho výstupu ale nebývá příliš vysoká, protože rozlišení takto integrovaných fotografických čipů se pohybuje okolo 2 Mpx, což je dostatečné maximálně na nouzové focení, vysokou kvalitu snímků ale nečekejte

 • Většina chytrých hodinek dokáže zobrazit upozornění na příchozí hovor či zprávu.
 • Opravdu kvalitní modely umožňují odeslání SMS či telefonování, k tomu ale musí být vybaveny mikrofonem a reproduktorem.
 • Do některých hodinek je možno vložit SIM kartu a používat je místo telefonu. Tato funkce však většinou znásobí rozměry celého zařízení.
 • Pro prohlížení obsahu sociálních sítí a webových stránek je nutné, aby hodinky obsahovaly wi-fi modul.
 • Moderní chytré hodinky umožňují i placení prostřednictvím technologie NFC či fotografování v nízkém rozlišení. 

 

Na jaké parametry chytrých hodinek nesmíte při jejich výběru zapomenout?

Především u výkonných přístrojů bývá problémem nízká výdrž baterie. Jestliže chcete mít hodiny neustále propojené s telefonem a zároveň na nich surfovat po internetu nebo zaznamenávat svoji polohu prostřednictvím GPS signálu, pravděpodobně rychle zjistíte, že je nutno je po relativně krátkém čase znovu nabíjet. Obvyklé hodnoty kapacity baterie u současných chytrých hodinek se pohybují okolo 400 mAh. Tato hodnota ale nic nevypovídá o energetické náročnosti zařízení. Se stejnou kapacitou baterie proto můžete jedny hodinky provozovat v kuse až 2 týdny, jiné budou po jednom dni vybité

 • Preferujete-li dlouhou výdrž hodinek na jedno nabití, volte co do aplikací méně vybavené modely
 • Jestliže chcete nosit na ruce poslední technologický výstřelek, musíte nutně počítat s tím, že jej bude potřeba častěji dobíjet

 

Nejlepší chytré hodinky 2020. Vybrali jste si?

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.