Nejlevnější Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A

Nejlepší bezdrátová sluchátka 2020 | Vyber-si.cz nejlepší bezdrátová sluchátka z hodnocení, recenzí i testů

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL

Hledáte nejlepší bezdrátová sluchátka? Vyberte si jednoduše u nás. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého i zahraničního trhu.
S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené bezdrátová sluchátka podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat.

 

Jak vybrat bezdrátová sluchátka?

  1. Před pořízením bezdrátových sluchátek byste měli mít jasno zejména v tom, jak kvalitní zařízení chcete a jaké finanční prostředky do jeho koupě hodláte investovat.
  2. Zamyslete se také nad volbou technologie propojení sluchátek se zdrojem signálu. Vybírat můžete z infračerveného záření, radiofrekvenčních vln či technologie Bluetooth.
  3. Neposlední řadě se zaměřte také na technické parametry, zejména frekvenční rozsah sluchátek, který by měl odpovídat rozmezí frekvencí, v nichž vnímá vaše ucho.

 

Nejlepší bezdrátová sluchátka – vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.

 

TOP bezdrátová sluchátka v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 3 500 1,2 Více
2. QCY T1C QCY T1C 283 1,7 Více
3. Apple AirPods PRO MWP22ZM/A Apple AirPods PRO MWP22ZM/A 5 548 1,1 Více
4. Xiaomi Mi AirDots Basic Xiaomi Mi AirDots Basic 523 1,5 Více
5. LAMAX Dots1 LAMAX Dots1 990 1,4 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší bezdrátová sluchátka.

 

TOP bezdrátová sluchátka na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Apple AirPods MV7N2ZM/A Apple AirPods MV7N2ZM/A 3 350 1,1 Viac
2. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A Apple AirPods Pro MWP22ZM/A 5 287 1,1 Viac
3. Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 2 670 1,3 Viac
4. QCY T1C QCY T1C 393 1,4 Viac
5. Niceboy HIVE podsie Niceboy HIVE podsie 890 1,4 Viac

Výběr dalších zajímavých produktů k tématu Nejlepší bezdrátová sluchátka.

 

TOP bezdrátová sluchátka v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. JBL Tune 500BT niebieski JBL Tune 500BT niebieski 935 1,2
2. JBL Tune 500BT czarny JBL Tune 500BT czarny 935 1,2
3. JBL Tune 500BT biały JBL Tune 500BT biały 947 1,2

 

TOP bezdrátová sluchátka v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Thomson WHP3311 Thomson WHP3311 1 121 1
2. Thomson WHP3311 schwarz Thomson WHP3311 schwarz 1 121 1
3. Sony MDR-RF855RK Sony MDR-RF855RK 1 791 1

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Rady pro správný výběr

Bezdrátová sluchátka jsou velice oblíbená zejména u hráčů počítačových her či všech uživatelů PC a mobilních telefonů, kteří se nechtějí neustále zamotávat do kabelů. Svým charakterem splňují požadavky moderní doby na jednoduché použití bez většího omezování. Jak ale správná bezdrátová sluchátka vybrat? A na co se při jejich výběru zaměřit?

 

Naprostá svoboda

Bezdrátová sluchátka si oblíbili zejména všichni ti, kteří chtějí poslouchat hudbu za pohybu, a přitom nebýt omezováni volně visícími kabely. Bezdrátové špunty nebo sluchátka jsou tak doménou zejména sportovců, kteří díky nim poslouchej hudbu například při běhu. Využijí je však také mladí hudební maniaci, kteří si svůj pohyb po ulici či v přírodě nedokážou představit bez nepřetržitého přívodu své oblíbené hudby. Předtím, než se vydáte pro svá nová bezdrátová sluchátka, byste si měli zejména rozmyslet, jak vysokou kvalitu reprodukce hudby od nich požadujete. Tomu je potřeba přizpůsobit také cenové rozpětí, s nímž při jejich pořízení počítáte. Rozhodně se nevyplatí kupovat vybraný model naslepo. Ideální je, pokud si můžete před koupí právě ten konkrétní model sluchátek vyzkoušet a ujistit se, že právě tyto jsou pro vaše uši ideální.

  • Před pořízením bezdrátových sluchátek byste měli mít jasno v tom, jak kvalitní zařízení potřebujete a tomu také přizpůsobit jeho finanční náročnost.
  • Snažte se si před finálním rozhodnutím preferovaný model naživo vyzkoušet. Každý vnímá zvuk jinak, a proto by vám sluchátka, která vyhovují vašemu příteli nemusela sedět.

 

Jaká existují bezdrátová sluchátka z hlediska jejich připojení ke zdroji zvuku?

Pravděpodobně nejčastěji si uživatelé pořizují sluchátka, která jsou k mobilnímu telefonu či počítači připojena prostřednictvím technologie Bluetooth. Jejich dosah se pohybuje mezi 10 až 15 m. Výhoda této technologie spočívá především v tom, že dokáže signál přenést i přes silnější zeď či podobnou bariéru. Prakticky tak můžete bezdrátová sluchátka využívající technologii Bluetooth používat například doma, kde v jednom pokoji máte postavený počítač, který vysílá audio signál do sluchátek, v nichž jej ve druhém pokoji posloucháte. Další variantou, jak mohu být bezdrátová sluchátka připojena ke zdroji signálu je infračervené záření. V tomto případě musíte mít jak přijímač, tedy sluchátka, tak také vysílač na straně zařízení. Tyto obě součásti musí být navíc v dohledu. Neplatí proto, jako u Bluetooth sluchátek, že by bylo možno přenést infračervený signál přes zeď. Infračervená bezdrátová sluchátka jsou tak vhodná například pro nerušené sledování televize či poslouchání hudby ve stejné místnosti, ve které se nachází zdroj signálu. I v případě posledního způsobu přenosu prostřednictvím radiofrekvenčních vln potřebujete k jeho zprostředkování kromě přijímače také vysílač. Dosah bezdrátových sluchátek využívajících rádiový signál je v porovnání s ostatními technologiemi bezkonkurenčně nejvyšší. Počítat můžete i s desítkami metrů a překážky v cestě signálu také nejsou problém. Bohužel však se zvyšující se vzdáleností přijímače od vysílače se zhoršuje kvalita signálu.

  • Bezdrátová sluchátka mohou ke svému fungování využívat technologii Bluetooth, která dokáže přenést signál na jednotky metrů a nevadí jí ani překážky.
  • Další variantou přenosu je infračervený signál, který však vyžaduje přímou dohlednost vysílače a přijímače a vysílače a jeho dosah je minimální.
  • Sluchátka založená na radiofrekvenčním přenosu zvládnou přenést signál na vzdálenost až 100 m a překážky na cestě pro ně nepředstavují problém.

 

Na jaké technické parametry se při výběru bezdrátových sluchátek zaměřit?

K těm nejvýznamnějším patří bezesporu frekvenční rozsah. Ten by měl odpovídat parametrům lidského ucha, které je schopno vnímat zvuk v rozmezí frekvencí přibližně od 18 Hz do 18 kHz. Právě v této hladině by sluchátka měla být schopna přenášet zvuk. Na kvalitu poslechu hudby bude mít vliv také přítlak sluchátek. Samozřejmě platí, že sluchátka s větším přítlakem dokážou lépe odrušit okolní vlivy a posluchač jejich prostřednictvím dosáhne lepšího zážitku. Ideální je, pokud se přítlak sluchátek pohybuje na hodnotách do cca 4 Newtonů.

  • Nejdůležitějším technickým parametrem bezdrátových sluchátek je jejich frekvenční rozsah, který by se měl pohybovat v rozmezí od cca 18 Hz do 18 kHz
  • Kvalitu zážitku dokáže ovlivnit také přítlak sluchátek. Ten by se měl pohybovat na rozumné hranici odpovídající kompromisu mezi zvukovými vlastnostmi a pohodlím uživatele.

 

Nejlepší bezdrátová sluchátka 2020. Vybrali jste si?

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.